30 d’abril – PROGRAMACIÓ

9.30  h. Obra: Campament de monges
Espai:  L’Auditori
Companyia: G.A.T.U.

10.00  h. Obra: El diari de Anna Frank
Espai:
 CCR Sala Gran
Companyia: Deixalles’81

10.15  h. Obra:  Dolça de les Tàpies
Espai:
 CCR Sala Tívoli
Companyia: S.C.E.R.

10.30  h. Obra:  Consell Familiar
Espai:
 CCR Sala Polivalent
Companyia: Casal Corpus

10.45  h. Obra:  Lapònia
Espai: 
Sala Mèlies (Sara Llorens)
Companyia:  ACR FALS

11.15  h. Obra:  Un petit assessinat sense consequències
Espai:  CCR Sala Sindicat
Companyia:  El Tramvia

13.00  h. Obra:  Acte central
Espai:
 L’Auditori

15.30  h. Obra:  La cantant calba
Espai:
 CCR Sala Tívoli
Companyia:  Quatre per quatre

15.30  h. Obra:  Senyor juez
Espai: CCR Sala Polivalent
Companyia:  La companyia es grata, de can Rossell

15.30  h. Obra:  Un cop l’any
Espai:  CCR Sala Sindicat
Companyia:  Tàndem

16.00  h. Obra:  Sopa de pollastre amb ordi
Espai:  CCR Sala Gran
Companyia:  El Partiquí

16.00  h. Obra:  Dobles Parelles 
Espai:  Centre Cívic Poblenou Sala Galeano
Companyia:  La Tramoia

16.15  h. Obra:  Somnis de teatre       
Espai:  Sala Mèlies (Sara LLorens)
Companyia:  Els Carlins

“Programació provisional, subjecte a modificacions”

17.00  h. Obra:  Jana
Espai:  L’Auditori
Companyia:  Filagarsa

18.30  h. Obra:  A la meta
Espai:  CCR Sala Polivant
Companyia:  Taller d’assaig teatre

18.45  h. Obra:  El módulo 34
Espai:  CCR Sala Tívoli
Companyia:  Magma 2011 La Serreta

19.15  h. Obra:  Diner molt negre
Espai:  CCR Sala Sindicat
Companyia:  15 Arcades

19.30  h. Obra:  Profumodi donna tra picche e cuori
Espai:  Sala Mèlies (Sara Llorens)
Companyia:  Girondini

21.15 h. Obra: Bojos per la pasta!
Espai:  CCR Sala Gran
Companyia: Inestable Ceretana

21.30 h. Obra: La meva vida en una capsa
Espai:  Centre cívic Poblenou Sala Galeano
Companyia: 3 Aquaris per a 1 peix

22.00 h. Obra: Bajo terapia
Espai:  CCR Sala Tívoli
Companyia: Corset Teatre

22.30 h. Obra: Super Trouper
Espai:  L’Auditori
Companyia: Anem de canto

23.00 h. Obra: Jugadors
Espai:  Sala Mèlies (Sara Llorens)
Companyia: Àgora G.T.

23.00 h. Obra: Mamaa!!
Espai:  CCR Sala Sindicat
Companyia: Teiatròlic

23.30 h. Obra: Històries per a se explicades
Espai:  CCR Sala Polivalent
Companyia: Envers