27 d’abril – PROGRAMACIÓ

0.00  h. Obra: Europa
Espai:  Tallers Comas
Companyia: Cràdula teatre i cor preludi de Girona

01.00  h. Obra: En estat pur
Espai:
 CCR Sala Sindicat
Companyia: Set de màgia de Sant Vicenç de Castellet

09.15  h. Obra:  Les alegres casades de Windsor
Espai:
 CCR Espai Sindicat
Companyia: Grup de teatre Els Xuts de Mont-Roig del Camp

09.30  h. Obra:  Els contes d’en Joan i en Salvador 
Espai:
 CCR Sala Tívoli
Companyia: Quadre escènic Sant Medir de Barcelona

09.30  h. Obra:  Un aire de família
Espai:
CCR Sala Gran
Companyia:  L’arrel de Sant Miquel d’Olèrdola

11.00  h. Obra:  Les regles del joc (paraules encadenades)
Espai:  Centre Cívic Poblenou Sala Galeano
Companyia:  Pam teatre del casal de Sant Pere de Terrassa

11.00  h. Obra:  Paraules de vida
Espai:
 Sala d’actes de Can Comas
Companyia:  Aula d’estudis teatrals de Barcelona

11.15  h. Obra:  Lou
Espai:
 L’Auditori
Companyia:  Capacitats+X+ (La Matraka) de Barcelona

11.15  h. Obra:  Qui té por de Virgina Woolf?
Espai:  CCR Sala Polivalent
Companyia:  Qollunaka grupo de teatre de Terrassa

11.30  h. Obra:  Si em dones la mà
Espai:  Tallers Comas
Companyia:  Grup de teatre de l’ACR de Fals

13.15  h. Obra:  Acte central homenatge a Josep Rafecas
Espai:  CCR Sala Gran

15.30  h. Obra:  Théâtre Guitry
Espai:  CCR Sala Tívoli
Companyia:  Clair de Scène de Toulouse

15.45  h. Obra:  Somnis 
Espai:  CCR Sala Gran
Companyia:  Grup de teatre Pere Sans del CCR de Ulldecona

15.45  h. Obra:  Una jornada particular          
Espai:  L’Auditori
Companyia:  Associació teatral El Partiquí de Barcelona

“Programació provisional, subjecte a modificacions”

16.00  h. Obra:  Si algo puede pasar, aunque parezca improbable, acaba sucediendo de manera inevitable
Espai:  CCR Sala Sindicat
Companyia:  Maru-Jasp de Alcalá de Henares

16.00  h. Obra:  Taller de circ
Espai:  Pati Can Comas
Companyia:  Spektia de Manresa

16.15  h. Obra:  Bruna
Espai:  Tallers Comas
Companyia:  Gatu d’Ullastrell

17.30  h. Obra:  Revolta de Bruixes
Espai:  CCR Sala Polivalent
Companyia:  Grup de teatre jove de Vacarisses

17.45  h. Obra:  Per a tots vosaltres
Espai:  Sala d’Actes de Can Comas
Companyia:  Pentagrama de Valldoreix

18.45 h. Obra: Ellas
Espai:  CCR Sala Tívoli
Companyia: Grup de Teatre Santiago Rusiñol de Madrid

19.00 h. Obra: Cabaret de Circ Aèri
Espai:  Pati Can Comas
Companyia: Spektia de Manresa

19.30 h. Obra: Ese silencio incómodo
Espai:  Centre Cívic Poblenou Sala Galeano
Companyia: Corset Teatre de Lloret de Mar

20.15 h. Obra: La caiguda dels Déus
Espai:  CCR Sala Sindicat
Companyia: Grup de Teatre de la sala Els Carlins de Manresa

21.15 h. Obra: LLuny de Nuk
Espai:  Tallers Comas
Companyia: Enric Borràs centre parroquial de Sant Feliu de Llobregat

22.00 h. Obra: Selfie
Espai:  L’Auditori
Companyia: Grup de Teatre Filagarsa de Molins de Rei

22.00 h. Obra: Els temps i Conway
Espai:  CCR Sala Gran
Companyia: El Centre de Llorenç del Penedès

22.15 h. Obra: Manual d’un Garrepa
Espai:  CCR Sala Tívoli
Companyia: Vada Retro Teatre de Barcelona

23.00 h. Obra: Partir
Espai:  Pati Can Comas
Companyia: Tràfec-Teatre de Berga