29 d’abril – PROGRAMACIÓ

9.30  h. Obra: Rosa Selene
Espai:  Tallers
Companyia: Fatalitats de Viladecavalls

10.00  h. Obra: Animals de companyia
Espai:
 Polivalent
Companyia: Casal Corpus  de Barcelona

11.45  h. Obra:  Frontière nord
Espai:
 CCR Sal Gran
Companyia: Les emportes pieces de Mauvezin (França)

11.45  h. Obra:  Politicament incorrecte
Espai:
 Sindicat
Companyia: Catarsi deLlinars del Vallès

11.45  h. Obra:  Mandíbula afilada
Espai:
 L¡Auditori
Companyia:  Git avant lo carro de Alginet (València)

11.45  h. Obra:  Distrito XVII-París
Espai:
 Mèlies
Companyia:  Santiago Rusiñol de Madrid

15.30  h. Obra:  Els Cacics
Espai:
 Tallers
Companyia:  Bell lloc de St. Pere de Ribes

15.30  h. Obra:  Mares, filles i fills
Espai:
 L’Auditori
Companyia:  Magma 2.011 de Valldoreix

15.30  h. Obra:  Un senyor i una senyora
Espai:  Tívoli
Companyia:  G. de teatre dels marxosos de Valldoreix

17.15  h. Obra:  Cop de Rock
Espai:  CCR Sala Gran
Companyia:  Anem de canto de St. Joan de Vilatorrada

17.30  h. Obra:  Nadal a cals Cupielo
Espai:  Sindicat
Companyia:  Flor de la Palma de Teià

17.30  h. Obra:  Les falses confidències
Espai:  Mèlies
Companyia:  Onze al teatre de St. Quirze del Vallès

18.00  h. Obra:  Lectura poètica
Espai:  Can Comas
Companyia:  Sol, solet  de Campdevànol

18.00  h. Obra:  5 horas con Mario         
Espai:  Poblenou
Companyia:  J.V.Foix de Barcelona

21.00  h. Obra:  Alta suciedad   
Espai:  L’Auditori
Companyia:  Corset teatre de Lloret de Mar

21.00  h. Obra:  Demà coneixeràs Klein
Espai:  Tallers
Companyia:  L’Escotilló de Vilanova i la Geltrú

21.00  h. Obra:  Reina bellesa Leenane
Espai:  Tívoli
Companyia:  Deixalles 81 de St. Feliu de Codines

23.00  h. Obra:  Carnaval
Espai:  CCR Sala Gran
Companyia:  Encert de Sabadell

23.00  h. Obra:  Mètode Grönholm
Espai:  Mèlies
Companyia:  Ocellassos St. Oleguer de Barcelona

1.00 h. Obra: Entrellençols nous
Espai:  Bar
Companyia: Entrellaçats de Reus

“Programació provisional, subjecte a modificacions”